Tjohoo!
I´m back. 🙂
Bloggen har legat nere under eftermiddagen och kvällen pga säkerhetsproblem men nu är det fixat. Jag var lite under attack ett par timmar så det var bättre att stänga ner en stund. Bättre säfe thän sorry som man säger. Och inte vill jag att Lingonberrie ska krascha en server på mitt webbhotell.
Iallafall. Tänk vad bloggen betyder mycket för mig. Det vill säga ni. Ni som läser och kikar på mina bilder. Tack för att ni finns!
Tack för att jag får visa min vardag som mestadels är ganska tråkig. Tack att jag får visa bilder som är uppskattade. Tack att ni står ut med min svada och skrivklåda. Det har varit lite tunt med outfits på sista tiden och det har och göra med att jag viktminskar och har en sorts köpstopp. Men vänta bara……. 🙂
kramar och trevlig kväll därute!
No Comments
Helena
26 september, 2013 at 22:07Härligt att ha dig tillbaka och att säkerheten är ordnad!
Kramar och en fin kväll önskar jag dig!
Lingon
26 september, 2013 at 22:15Tack fina!
Kram
Anne
27 september, 2013 at 06:45Hej igen och tack för att du bloggar – vi är ju en hel drös som gillar att du hör det 🙂
Kramar
Anne
27 september, 2013 at 06:45gör
Anne
27 september, 2013 at 06:46Å min favoritheader!
Linda G
27 september, 2013 at 10:36Konstiga människor som attackerar en blogg! Skönt att det löste sig:) Kram
✫ Fru Eriksson
29 september, 2013 at 11:34Härligt….Har saknat!
/Kram